Ankara Gecelik Orosbu Asiye

59 kilo ağırlığında ve 26 yaşında, açık tenli, kumral bir kadınım. Kendimi Ankara Gecelik Orosbu ilanımda açık bir şekilde belli eden, güzel bir resim ekledim. Hafif kilolu olduğundan bahsettiği zaman kadın eğer bir de resim yoksa o zaman erkekler haklı olarak devasa bir göt bekleyebiliyor. Genelde şişman kadınlar bunu yapar.

Hayaller güzeldir, ben benle zaman geçirirken inanın bana hayallerinizi yaşamanıza neden olacağım… hem de eksiksiz. Ankara Gecelik Orosbu olduğum her anı muhakkak erkek odaklı ve sınırlama olmadan yaşıyorum. Teke tek zaman geçirmek zorunda değiliz, grup sekslere de her zaman açığım hem de grup sekslerimiz karma olabilir mesela… çiftlerle olabilir mesela… neden olmasın?

Aslında bahsetmeye değer o kadar çok şey var ve o kadar çok sohbeti, samimiyeti seven bir kadınım ki anlatamam ama ilanlar samimi değil, olamaz. Ben daha çok yakın teması seven biriyim. O zaman hadi gelin bana, evde ve dip dibe bir sohbet eminim gerçekten iyi hissetmemize neden olur, bunu sizler de çok seversiniz. Zaten sıcak zaman geçirmek ten temasını gerektirir, göz temasını gerektirir değil mi?

Eminim bana ait başka bir sürü resim daha görmek isterseniz o zaman önce telde yaşayalım sohbetimizi, hem o zaman Ankara Gecelik Orosbu ilanımda olmayan sayısız resmi gönderirim, belki sizler de göndersiniz, sizi de görmek iyi geliyor…

O kadar çok şey var ki yaşanabilecek… sınırsız seks seven bir kadın olmam benim için gerçekten de önemli. Sınırsızlık olduğu için aramızda yaşanan bu nedenle ben şu an o ya da bu olur diyemiyorum, çok zor… e o zaman gel ve ne istersen yaşayalım senle ne dersin?

error: